Ieškant kompanijos svetainės kūrimui…

Interneto svetainių kūrimas
Interneto svetainė

Interneto svetainių kūrimas – iššūkis daugumai įmonių, nes rasti šiam darbui tinkamą kompaniją ar profesionalą yra labai sunku ir atima marias laiko. Siūlome Jums šiek tiek laiką pataupyti ir rinktis tik patikimus, teigiamai vertinamus svetainių kūrėjus, turinčius šiame versle pakankamai patirties ir galinčius įgyvendinti net sudėtingiausius Jūsų norus.

Kaip rasti profesionalus?

Profesionalai niekur nesislepia, tačiau dėl didelės darbų gausos neskiria pernelyg daug dėmesio reklamai, todėl jų dažniausiai reikės ieškoti Jums, o ne jie ieškos Jūsų. Gavote reklamą į savo el. pašto dėžutę? Verčiau venkite tokių specialistų, nebent matote, jog jų atlikti darbai tikrai aukštos kokybės, patrauklūs ir atitinka Jūsų lūkesčius.

Portfolio

Portfolio – labai svarbi detalė. Atkreipkite dėmesį į specialisto atliktus darbus, peržvelkite kaip jie atrodo ne tik ekrano vaizduose, kuriuos, tikėtina, kūrėjas atvaizduoja savo interneto svetainėje, bet ir kaip atrodo realiai šiuo metu. Tai padės susidaryti geresnį įspūdį, realų vaizdą, pagelbės apsisprendžiant dėl vieno ar kito svetainių kūrėjo.

Jei užėjus į savo profesionalu laikančio žmogaus ar įmonės puslapį reklamuojamas interneto svetainių kūrimas, tačiau nėra portfolio, vertėtų gerai susimąstyti, ar tai tikrai profesionalas, ar tokiu apsimetantis šios srities pradinukas. Visgi, neskubėkite teisti, susisiekite ir paprašykite parodyti pavyzdžius, gal žmogus tiesiog vengia dalintis jais viešai.

Garantijos

Interneto svetainių kūrimas neapsieina be garantijų. Net ir aukščiausio lygio profesionalai gali klysti, praleisdami vieną ar kitą punktą, kuris yra būtinas Jūsų svetainės kūrimo eigoje. Tai turėtų būti taisoma be papildomo užmokesčio, o garantijos sąlygos aptartos sutartyje ir aiškiai apibrėžtos. Ypatingą dėmesį reikėtų skirti saugumui, kadangi nesaugi interneto svetainė gali sugadinti Jūsų reputaciją, sumažinti pardavimus ar pridaryti kokios nors kitos žalos, tiek finansinės, tiek moralinės Jums ar Jūsų klientams.

Kaip matote, interneto svetainių kūrimas yra kur kas didesnis galvos skausmas nei daugelis kitų paslaugų verslui, tačiau verta atminti ir tai, kad sukurta interneto svetainės Jums nereikalaus papildomų laiko sąnaudų kur kas ilgiau nei reklamos gamyba ar kitos paslaugos, be kurių Jūsų verslas neįsivaizduojamas.